Gümüşhane Üniversitesi
Öğrenci Bilgi Sistemi
 
 

2014-2015 BAHAR YARIYILI DERS KAYITLARI HAKKINDA YENİ DUYURU!

Katkı Payı veya Öğrenim ücretleri yatırma 13.02.2015 Cuma günü mesai bitimine kadar, Ders Kayıtları ise 15.02.2015 Pazar günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır. Bu tarihler arasında gerekli işlemleri yapmayan öğrencilerin daha sonra yapacakları müracaatları kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.

HARÇ İADESİ İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

1) Harç iadeleri hakkında YÖK’ün yapacağı yeni düzenlemeye göre yapılacaktır.

2) Öğrenci Bilgi Sisteminizde bulunan "Özlük Bilgileri" ne girerek "Üniversite Tarafından Yapılacak Para İadelerinde Kullanılacak Banka Bilgileri" menüsü altında bulunan  bilgilerin doldurulması gerekmektedir.. Aksi halde eksik bilgiden dolayı iadeniz yapılamayacaktır.


ÖNEMLİ NOTLAR :

1)   Eğer sayfanızdan "Ders Kayıt" mönüsünü tıkladıktan sonra ders kayıt sayfanıza giremiyorsanız ve imleç sürekli olarak dönüyorsa (Internet Explorer sayfasından "Araçlar, İnternet Seçenekleri, buradaki Gizlilik mönüsünden "Açılır Pencere Engelleyicisini Aç'ın solundaki ü işareti kaldırdıktan sonra sisteme giriniz. 

2)   Hazırlık sınıfı okuyan öğrenciler hariç, 1 nci sınıflar dahil olmak üzere tüm öğrenciler ders kayıtlarını kendileri yapacaktır.


CEP TELEFONU NUMARALARININ GÜNCELLENMESİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU!

 Üniversitemizce tarafınıza SMS olarak gönderilen duyurulardan faydalanabilmek için Otomasyon Sayfanızdaki “ÖZLÜK BİLGİLER”inize girerek cep telefonunuz değişmişse güncellemeniz, yoksa girmeniz gerekir. Aksi halde sizleri bilgilendirmek için gönderdiğimiz SMS’lerden faydalanamayacaksınız.


      
SEÇMELİ DERS SAYILARI HAKKINDA
      Öğrenci Otomasyon Sayfanızdaki "Müfredat Durumu"na giriniz. Her Yarıyıl kaç tane Seçmeli Ders alacağınız (Örnek; 4 Seçmeli Ders Seçiniz) dönem dönem müfredatınızda yazmaktadır.

 
06 Mart 2015 CumaKullanıcı Adı
Şifre
Dil/Language
Sayıların Toplamı
 
   
  Şifremi Unuttum