Gümüşhane Üniversitesi
Öğrenci Bilgi Sistemi
 
 

2014-2015 GÜZ YARIYILI DERS KAYITLARI HAKKINDA DUYURU!

DERS KAYDINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KURALLAR DERS KAYIT SAYFANIZDA BELİRTİLMİŞTİR. KESİNLİKLE BU KURALLARI OKUMADAN DERS KAYDI YAPMAYINIZ.

     Birinci Öğretim tekrar öğrenciler (Normal öğrenim süresini tamamlayanlar) Öğrenci Katkı Payını, İkinci Öğretim tüm öğrenciler Öğrenim Ücretini 08-12/09/2014 tarihleri arasında Halk Bankasının herhangi bir şubesine öğrenci numarası ile yatırılarak, Ders Kaydı 08-14/09/2014 tarihleri arasında yapılacaktır. Mazereti nedeniyle ders kaydı yapamayıp, mazeret haftasında (15-19/09/2014 tarihleri arasında) mazeretini belgeleyen belgesiyle birlikte bölüm başkanlıklarına müracaat etmeyen öğrencilerin daha sonraki talepleri kesinlikle yönetmelik gereğince değerlendirilmeye alınmayacaktır. Ders kaydından sonra ders ekleme veya çıkarmayı gerektiren bir durum varsa 15-19/09/2014 tarihleri arasında danışmanınızla birlikte yapılacaktır.

ÖNEMLİ NOTLAR :

1) Eğer sayfanızdan "Ders Kayıt" mönüsünü tıkladıktan sonra ders kayıt sayfanıza giremiyorsanız ve imleç sürekli olarak dönüyorsa (Internet Explorer sayfasından "Araçlar, İnternet Seçenekleri, buradaki Gizlilik mönüsünden "Açılır Pencere Engelleyicisini Aç'ın solundaki ü işareti kaldırdıktan sonra sisteme giriniz. 

2)   2013-214 Eğitim-Öğretim yılında kayıt donduran öğrenciler ders kayıtlarını kendileri yapacaklardır.CEP TELEFONU NUMARALARININ GÜNCELLENMESİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU!

 Üniversitemizce tarafınıza SMS olarak gönderilen duyurulardan faydalanabilmek için Otomasyon Sayfanızdaki “ÖZLÜK BİLGİLER”inize girerek cep telefonunuz değişmişse güncellemeniz, yoksa girmeniz gerekir. Aksi halde sizleri bilgilendirmek için gönderdiğimiz SMS’lerden faydalanamayacaksınız.


      
SEÇMELİ DERS SAYILARI HAKKINDA
      Öğrenci Otomasyon Sayfanızdaki "Müfredat Durumu"na giriniz. Her Yarıyıl kaç tane Seçmeli Ders alacağınız (Örnek; 4 Seçmeli Ders Seçiniz) dönem dönem müfredatınızda yazmaktadır.

 
21 Aralık 2014 PazarKullanıcı Adı
Şifre
Dil/Language
Güvenlik Kodu